Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tomihmv

Téma: Tippmix

Junior Member

Tippmix

Sziasztok!
    Volna egy érdekes kérdésem,aki tud válaszoljon.
    Ugye tippixen a maximális nyereség egy szelvényen 400ezer forint.Ebből 200ezer forintig kézpénzben kifizetnek,és e felett meg utaltatni kell.Ez eddig oké,most jön a kérdésem.
    A zöld újság csütörtöki kiadásában mindig írnak egy nyertes szelvény,hogy 200 forintra nyert 395ezret például.Ez is oké.
    De nálam volt olyan,hogy fel akartam adni egy ilyen szelvényt 200 forinttal megjátszva,és a nyeremény 300valamennyi lett volna.De mikor a csaj betette a gépbe,visszaadta a szelvényem és közölte,hogy túl nagy a nyeremény.Én meg leálltam vele vitatkozni és én voltam a bunkó,hogy mit vitatkozok.A szelvényem nem is tudtam feladni,pedig senki nem is tudhatta,hogy nyertes e a szelvény vagy nem,mégis az elején visszaadták.A röhej az,hogy a csaj tesója régi haverom és ő is feladott egy szelvényt amin a nyeremény 1000 forinttal haladta meg a kézpénzes nyereményt,azaz 201ezer forintot nyert és mondta,hogy neki utalják.Kérdeztem ez hogy lehet?,azért mert a tesód?
    Még sosem tudtam feladni ilyen nagy nyertes szelvény,ezért is értetlenkedek a zöld újságos nagy nyereményeseknél.
    Az is eszembe jutott,hogy lehet csak azoknál lehet feladni,akik alapból a Szerencsejáték irodája?,mert ez az iroda egy maszek,egy politikusé,és lehet ezért nem lehet feladni a nagy nyereményű szelvényt?pedig a havernak utaltatták.
    Szóval aki tud,adhatna egy pontos választ erre,mert ez elég érdekes.
    Előre is köszi.

Senior Member Tomihmv avatara
    Szia!

Szerintem valami rendszerhiba volt vagy éppen oddsmódosítást hajtottak végre, ezen esetekben szokta ezt a hibaüzenetet kiírni. Tudtommal magánlottózókban csak annyi a kikötés, hogy egy nap, maximum 1.000.000 HUF értékben értékesíthetnek Tippmixet, de a többi részére ugyanaz vonatkozik, mint az állami lottózókra.
    Persze, lehet, hogy módosítottak a szabályon, de az vicces lenne, ha az SZRT el akarná lehetetleníteni a magán lottózókat.

Junior Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Szerintem valami rendszerhiba volt vagy éppen oddsmódosítást hajtottak végre, ezen esetekben szokta ezt a hibaüzenetet kiírni. Tudtommal magánlottózókban csak annyi a kikötés, hogy egy nap, maximum 1.000.000 HUF értékben értékesíthetnek Tippmixet, de a többi részére ugyanaz vonatkozik, mint az állami lottózókra.
    Persze, lehet, hogy módosítottak a szabályon, de az vicces lenne, ha az SZRT el akarná lehetetleníteni a magán lottózókat.
    Akkor jobb,ha egy SzRt.-s lottózóban adjam fel?

Idézet BigBandi00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor jobb,ha egy SzRt.-s lottózóban adjam fel?
    Szerintem mindegy, hogy hol adod fel, de ha huzamosabb ideig - legalább 1 óra - fennáll ez a probléma, akkor jobban jársz egy állami lottózóval.

Azt esetleg tudja valaki, hogy a Tippmixpro és a Tippmix fogadási kínálata miért nem egyezik? Nem az oddsokra gondolok, hanem például ilyen esetekre:Veszprém-Schaffhausen online csak háromesélyben fogadható, offline viszont háromesélyben plusz a gólok számára. Ezen kívül számtalan ilyen eset van, fociban például online lehet csapat gólokra fogadni alatt-felett, viszont offline csak 0-1-2-3+ lehetőség van.
    Andersson04 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •