Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NBA Playoff 2017

Junior Member

NBA Playoff 2017

Kicsit megkésve ugyan, de gondoltam indítok egy NBA playoff-al kapcsolatos topikot ahol leírom az én gondolataimat, tippjeimet. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, akasszunk nagyot ezzel a rájátszással!
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Shepherd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve ugyan, de gondoltam indítok egy NBA playoff-al kapcsolatos topikot ahol leírom az én gondolataimat, tippjeimet. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, akasszunk nagyot ezzel a rájátszással!
    Sok sikert, várjuk a gondolatokat
    Shepherd likes this.

Junior Member
    Kezdjük is a ma "esti" három meccsel:

Indiana- Cleveland

A párharcban jelenleg 2-0 az állás a Cavs javára, akik az alapszakasz végére eléggé bealudtak, azonban váltig állították hogy a rájátszásra összeszedik magukat. Eddig azonban itt is felemás teljesítményt nyújtanak, az első meccsen a győzelem is meglehetett volna a Pacers számára akik az egész alapszakaszban nagyon hullámzó teljesítményt nyújtottak. Odahaza azonban kifejezetten jól muzsikáltak, míg a Cavs gyenge vendégszériát tud felmutatni. Ez sokat érhet ebben a párharcban, ezt a meccset hozhatja is a Pacers bár én inkább nem bolygatnám túlzottan.

Bucks - Raptors

A Bucks rögtön az első meccsen elvette a gyengén játszó Raptors pályaelőnyét, akik azonban a második meccsen már magukra találtak és hozták is a találkozót. Így 1-1-es állással költözhettek át a csapatok Milwaukee-be. A nyomás így mindenképpen a Raptorson van. Ettől függetlenül szerintem ezen a meccsen visszaszerzik a pályaelőnyüket , Lowry magára talált, összeállt a gépezet. Fiatal, rutintalan csapat még ez a Bucks akik üde színfoltok, de ezen a meccsen nem sok hasznát fogják venni az atletikusságuknak, kintről lesznek szétdobva.

Tipp: Toronto (akár -2.5ös hendivel is)

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

Két brusztolós csapat, nagy kérdés hogy a második meccs bizonyos szakaszaiban mutatott kőkemény Memphis védekezést tudják-e egész meccsen hozni hazai pályán. Ha ez megvan még akkor is egy Leonardal rosszabbul állnak mint a Spurs. Ettől függetlenül a Spurs sem játszhatja mindig azt az extra szintet amit eddig, nem eshet be mindig az összes nehéz dobás. Nem várok sok pontot ettől a meccstől.

Tipp: Pontszám kevesebb mint 185.5
    Bátrabbaknak: A mérkőzés győztese + Pontszám 190,5 ---->vendég és kevesebb
    mr.blonde likes this.

Junior Member
    A tegnap kimaradt, kicsit megcsúsztam a napközbeni dolgaimmal, de folytassuk hátha ezúttal jobb lesz a stat mint az első nap.

Oklahoma City Thunder - Houston Rockets

Hatalmas meccsre van kilátás, aki teheti nézze a Sport2-n majd a meccset. Akárhogy nézzük az eddigi találkozókat nagyobbrészt mindig a Thunder irányította, csak a záró etapokra esett össze (lásd Westy botrányos 4. negyede). Ez bizonyos szinten a megint a hazai pályán játszó Thunder malmára hajtja a vizet, hiszen ez mentálisan nagyon fárasztó lehet a Rockets játékosai részére folyamatosan rohanni az eredmény után. Másrészt viszont ez a teljesítmény 80% Westbrooktól függ, aki ha bevonja a társakat akkor hozhatják ezt a meccset, ha viszont megint egymaga akarja elvinni a balhét komoly bajba kerülhet. A másik oldal MVP esélyese Hardeb eddig rendre hozza magát, ő is nagyon magas szinten játszik, ember legyen a talpán aki el tudja dönteni mi lesz ennek a meccsnek a vége.
    Elengedném a végkimenetelre történő opciókat, sokkal inkább a játékos specialitásokra érdemes figyelni. Ami nekem szemet szúrt az Andre Roberson pontjai 10.5 felett 1.71x. Roberson az eddigi 3 meccsen 14 pontot átlagol és ma este is nagy szükség lesz a jó teljesítményére , ami ha Westbrook átadja a labdát a társaknak könnyen össze is jöhet.

Junior Member
    Chicago Bulls - Boston Celtics

Nálam azt est tippje ennél a meccsnél van, ami szintén egy játékosopció. Isaiah Thomas vs Jimmy Butler ki szerez több pontot. Nálam ez a fél kérdés nélkül Butler akire csábító 2.25x odds kínálkozik. Az elmúlt három meccsen, két alkalommal is Butler szerzett több pontot, ami azért fontos faktor jelen helyzetben mert akkor még Rondo nem sérült meg, így mondhatni a karmesteri pálca nem volt ott Butler kezében akin a harmadik meccsen látszott is kicsit belekényelmesedett abba a szerepbe amit a parádézó Rondo "adott neki". Jelen helyzetben azonban ismét neki kell fellépnie mint az alapszakaszban ugyanis ha itt ma nem nyernek akkor mondhatni feleslegesek voltak a Bostonban aratott bravúrok, márpedig Butlert ismerve ma ledobja a láncot és mindent bevet hogy ez ne történjen meg. A másik oldalról Thomasnak inkább a csapat mozgatása, a karmester szerepe jut majd mint a pontszerzőé, ő akkor fog mindent elvállalni ha a negyedik negyedben behozható hátrányban lesznek, addig nem hiszem hogy elsőszámú pontfelelősként fog funkcionálni.

Junior Member
    Természetesen egyik tipp sem komoly ugyanis hazánk páratlan sportfogadási oldalán egyik tipp sem megjátszható, bármilyen egyezés más fogadási oldalak lehetőségeivel csupán a véletlen műve, a műsor változtatás jogát fent tartjuk

Junior Member
    Los Angeles Clippers - Utah Jazz

Hazai pálya ide vagy oda, a visszatérő Hayward-al és a parádézó Joe-kal a csapatban ennek a meccsnek a Utah az esélyese. Griffin szezonjának vége, Chris Paul extrája már kevés ide, ha a csapattársak nem nőnek fel a feladathoz ezt a meccset és a párharcot is behúzza a Jazz. Ma szerintem megszerzik a pályaelőnyt.

Tipp: Utah
    varin likes this.

Kösz a munkádat, élmény olvasni az írásokat és fogadási szempontból is hasznos
    Shepherd likes this.

Junior Member
    Köszönöm, bár eddig elég vegyes a kép, de próbálkozunk

Nálam ma Bulls line a játék 4-szeres oddsért. Hajrá
    Shepherd likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz