Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Forma-1 2017

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Okoska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olasz gumi az olasz autón ...
    Ekkora pech csakis a Ferrarit érheti. Mekkora mákja volt ismételeten a Mercedesznek!
    Az tény, hogy most szerencséje volt a mercinek, na, de ismét? Előző két futamon elég nagy pechje volt Hamiltonnak, most meg Bottas indult egy 5 helyes rajtbüntivel. Szerintem a szerencse nagyjából kiegyenlítődik a két csapat között.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az tény, hogy most szerencséje volt a mercinek, na, de ismét? Előző két futamon elég nagy pechje volt Hamiltonnak, most meg Bottas indult egy 5 helyes rajtbüntivel. Szerintem a szerencse nagyjából kiegyenlítődik a két csapat között.
    Ha valaki szurkolói szemmel nézi, akkor a rivális pechje az magától értetődik.

Member Okoska avatara
    Hamiltonnak is kijárt volna a bünti. Időmérőn feltartotta Grosjeant és Bakuban is mit művelt. Megúszta mindkettőt.
    De csak kell valaki hátán csattanjon az ostor. Egyelőre a Ferrari az.

Senior Member
    Hamiltonnak is kijárt volna a bünti. Időmérőn feltartotta Grosjeant és Bakuban is mit művelt. Megúszta mindkettőt.
    Bakuban mit művelt? Nem gyorsított ki, Vettel meg arra számított. Az ilyen szitura szokták mondani, hogy hinni a templomban kell! Az sem mellékes, hogy Vettel is elismerte a f@szságát!

A Grosjeanos eset jogos, arról meg is feledkeztem Bakuban viszont Vettel volt a ludas.

Member Okoska avatara
    A Grosjeanos eset jogos, arról meg is feledkeztem Bakuban viszont Vettel volt a ludas.
    Vettel is. Hamilton is azért aljas modon akart tempót váltani és előnyt szerezni. Értem én, hogy elől megy és ő diktál, de azért a lassuságnak is van szabályos határa.

Vettel is. Hamilton is azért aljas modon akart tempót váltani és előnyt szerezni. Értem én, hogy elől megy és ő diktál, de azért a lassuságnak is van szabályos határa.
    Szerintem azt szimplán benézte Vettel, nagyon közel akart maradni, hogy ne maradjon le, illetve hátulról ne támadják úgy, mint előtte.

Member Okoska avatara
    Szerintem azt szimplán benézte Vettel, nagyon közel akart maradni, hogy ne maradjon le, illetve hátulról ne támadják úgy, mint előtte.
    Megoszlanak a vélemények itt is úgy, mint az F1 mezőnyében. Ott is volt aki ide és volt aki oda állt véleményt nyilvánítani.
    Minden esetre, egy biztos Vettel túlreagálta az egészet, de azért Hamilton sem volt teljesen Fair Play (szerintem).
    Végülis nem most dőlt el a Világbajnoki cím sorsa. Egy dolog, hogy befolyásolódik ez meg az, de hosszú még az idény.

Remélem mentek a Hungaroringre és szurkoltok helyettem is a srácoknak. Sajnos nem Erdeélyből kicsit nehezebb kijutni és idénre nem is terveztem. Majd talán jövőre.
    Cesc18 likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •