Oldal: 49 / 49 ElsőElső ... 39474849
Eredmény: 481 - 490 (490) összesen
Like Tree77Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    U20 EB női kosárlabda
    Magyarország- Olaszország H, szorzó 2,05 ,tét: 3

A magyar csapat nagyon egyben van. A tornán elszenvedett vereségek a rendkívül gyenge dobóforma és a nem elég agresszív lepattanózásnak az egyenes következménye volt. Bár a spanyolok elleni vereség benne volt. Most azokkal az olaszokkal nézünk farkasszemet, akikkel szemben nem sok babér termett mostanság, így nem meglepő a magas szorzó. Az olaszok a csoportmeccsek során simán verték a letteket, aztán tegnap már csak hosszabbításban sikerült nekik megismételni ezt a sikert. Ráadásul a legjobb 4 közé jutásért azoktól a franciáktól kaptak ki, akiket a nyitómeccsen simán vertünk. Ezeket összevetve azt gondolom, hogy ennyit megér a lányaink sikere.

Végeredmény: 78-73
    Nem unalmas meccsen, de viszonylag simán hozták is a lányok a várt eredményt. Szép volt lányok, HAJRÁ MAGYAROK!

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem unalmas meccsen, de viszonylag simán hozták is a lányok a várt eredményt. Szép volt lányok, HAJRÁ MAGYAROK!
    Szép volt Zoli!

Live néha belepillantottam, volt amikor 4 körül is volt a magyar szorzó.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép volt Zoli!

Live néha belepillantottam, volt amikor 4 körül is volt a magyar szorzó.
    Gondolom, a 3. negyed közepe táján, akkor mentek az olaszok 10 körül. Az egész mérkőzésre jellemző volt, hogy vagy az egyik vagy a másik csapat játszott jól. A végére azért nálunk volt az előny és akkor már nem engedtük vissza az olaszokat.

Senior Member sportinsider avatara
    ATP Umag 1.kör, ma 1830-kor:

Balázs Attila vs Dzumhur

Attilára 3.3-as szorzót adnak. Szerintem ez túlzott, én olyan 2.5-öt adnék neki. Salakon idén nagyon jól játszik. Plusz sok magyar szurkoló van kint. Én tettem 5/10-be.
    varin and ChelseaForce like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ATP Umag 1.kör, ma 1830-kor:

Balázs Attila vs Dzumhur

Attilára 3.3-as szorzót adnak. Szerintem ez túlzott, én olyan 2.5-öt adnék neki. Salakon idén nagyon jól játszik. Plusz sok magyar szurkoló van kint. Én tettem 5/10-be.
    Izgalmasan hangzik, hajrá

Bravóka, Sportoutsider
    sportinsider likes this.

Ugyan a meccsre már van egy tipp a mai kombiban, úgy gondolom, hogy lehetünk talán még bátrabbak is.

Bajnokok Ligája-selejtező - Ludogorec Razgrad-Zalgiris Vilnius
    Tipp: Ludogorec -1.5 @1.806

Az első mérkőzésen meglepetésre fordítani tudott a Zalgiris, amely kategóriákkal kisebb szintet képvisel a bolgár bajnoknál. Az előző három évben mindig kipottyantak a második körben, nagy bravúr lenne, ha most kiütnék a Razgradot, még a 2-1-es előny ellenére is. Fontos tényező, hogy a litvánok legjobb támadója, Sernas eltiltás miatt nem játszhat, miként az is, hogy a bolgároknál a csk és a házi gólkirály visszatér a csapatba. Az elmúlt években a bolgárok vertek már a Vilniusnál sokkal komolyabb csapatokat is két gólnál többel hazai pályán, most pedig támadniuk kell és aligha fekszenek majd rá egy esetleges 1-0-ra. Nem véletlen, hogy a bolgárok csapatértéke hétszer akkora, ez pedig szerintem a pályán is kiütközik majd.

Hajrá, sok sikert mindenkinek!
    sportinsider likes this.

Senior Member sportinsider avatara
    Neymar a Párizshoz igazol. Jelenleg 4 irodában van még odds rá 2-es oddson lehet még fogadni a Paddyn, meg a *******en. Állítólag Neymar a PSG braizljainak már közölte, hogy a következő szezonban együtt játszanak. Barcelonában meg nem szeretik a playboy életvitelét és az a kis 222 millió apró pénz is jól jönne, hisz Verattit és Mbappet is szívesen látnák a csapatukban.

szóval 2-es oddson, szerintem mehet rá egy 4/10

Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neymar a Párizshoz igazol. Jelenleg 4 irodában van még odds rá 2-es oddson lehet még fogadni a Paddyn, meg a *******en. Állítólag Neymar a PSG braizljainak már közölte, hogy a következő szezonban együtt játszanak. Barcelonában meg nem szeretik a playboy életvitelét és az a kis 222 millió apró pénz is jól jönne, hisz Verattit és Mbappet is szívesen látnák a csapatukban.

szóval 2-es oddson, szerintem mehet rá egy 4/10
    Nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg így is legyen... Lehetetlen. Szerintem..

Member Okoska avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg így is legyen... Lehetetlen. Szerintem..
    Szerintem is csak Kacsa az egész. Elképzelhetetlen, hogy a Barca elengedi őt, még ha 200+ millió euroról van is szó.

Oldal: 49 / 49 ElsőElső ... 39474849

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •