Oldal: 44 / 49 ElsőElső ... 344243444546 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 431 - 440 (490) összesen
Like Tree77Likes

Téma: Fuck Luck - Nyerjünk együtt!

Member
    Lesz büntető jó opció lehet 2,80 odds-ért

Junior Member ildo6510 avatara

Angry Barca-Juve

Tele van már a hócipőm, milliós nyeremény esélyek olyan meccsen buknak el, mint a mai Barca-Juve. Az tuti volt, hogy a Juve védelemre játszik, de hogy a barca még egy nyamvadt becsület gólt sem képes rugni, az már kivágta nálam a biztosítékot. A Monacót minden is merősöm leírta, én megtettem, jött is, és épp a barca bénázásain megy el a mix----áááááááááááá. Rohadt mérges vagyok.

Member
    Nyugi, ezt még a bukik is benézték. 1,47 LOL!

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a BL-visszavágók között most csak egy hét szünet lesz, így a hétvégi bajnokikon szerintem érdemes lehet keresgélni. Az alternatív hendiket szemezgetve össze lehet rakni egy ütős kis szelvényt. A Leicester idegenben játszik a Palace-szal, így őket nem vettem be a sorba.

Az alábbi ötös kötés kerek 3-as oddsot ad ki, de pl az Atma vagy a Bvb meccse akár necces is lehet. Mit gondoltok?

Pescara - Juventus - Pescara +3 (@1.19)
    Barcelona - Real Sociedad - Real Sociead +3 (@1.30)
    Monaco - Dijón - Dijón +3,5 (@1.22)
    Atlético - Osasuna - Osasuna +3,5(@1.25)
    Dortmund - Frankfurt - Frankfurt +2,5(@1.25)
    5/5@3.00?
    0-2
    3-2
    2-1
    3-0
    3-1
    win

Senior Member mr.blonde avatara
    Péntek lesz az osztrák kettőben egy érdekes meccs, a listavezető LASK Linz fogadja a Lieferinget. A Liefering a Salzburg fiókcsapata, teli 18-19 éves saját nevelésű fiatalokkal. Évről évre harcban vannak az első helyekért a 2. osztályban, ám mivel nem juthatnak fel, tavasz végére rendre kiengednek.

A mostani meccs azért is érdekes, mert a legutóbbi hírek szerint a fél csapatot lepasszolták a Salzburg U19-nek, amely péntek kora délután az ifi BL-ben játszik elődöntőt a BarcelonaU19 ellen.

A LASK oddsa már esik is, sima 3esélyben egy kombira jó lehet, esetleg egy hendi, vagy persze a legjobb opció az élőzés ide.
    Andersson04 and Admin like this.

Member
    Nancy- Olympic Marseilles-ről mi a véleményetek? Vendég siker rakható?
    Szerintem azért csak sikerül nyerniük...

Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Péntek lesz az osztrák kettőben egy érdekes meccs, a listavezető LASK Linz fogadja a Lieferinget. A Liefering a Salzburg fiókcsapata, teli 18-19 éves saját nevelésű fiatalokkal. Évről évre harcban vannak az első helyekért a 2. osztályban, ám mivel nem juthatnak fel, tavasz végére rendre kiengednek.

A mostani meccs azért is érdekes, mert a legutóbbi hírek szerint a fél csapatot lepasszolták a Salzburg U19-nek, amely péntek kora délután az ifi BL-ben játszik elődöntőt a BarcelonaU19 ellen.

A LASK oddsa már esik is, sima 3esélyben egy kombira jó lehet, esetleg egy hendi, vagy persze a legjobb opció az élőzés ide.
    Hasznos info, köszi!!
    mr.blonde likes this.

Member
    Gyorsan csapjunk le rá!

BMD.jpg

Junior Member
    szia!mai tippek Barcelona-Osasuna vendég vezetést szerez és vendég nyer,Bayern-Dortmund mindkét csapat szerez gólt.Real Madrid vezetést szerez és nyer,PSG-Monaco mindkét csapat szerez gólt.

Administrator Admin avatara
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyorsan csapjunk le rá!

BMD.jpg
    Ez egy hibás odds, javításra kerül hamarosan. Tehát aki a rossz oddson adta fel a tippet, korrigálva lesz a megfelelő oddsra.

Köszönjük az észrevételt!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •