Oldal: 54 / 54 ElsőElső ... 444525354
Eredmény: 531 - 533 (533) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Nyerő tenisz tippek

Senior Member
    Idézet hogar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit túl lett fújva ez a téma, sapka1 talán kicsit ingerülten reagált az őt ért kritikákra, de ez is érthető hiszen új fiú bizonyitási vággyal és az eredmények sem jöttek igazán. Ez pedig beinditott egy láncreakciót...
    Viszont a sportfogadásban alapul véve 10 tippet (akár 100-at is) nem túl mérvadó dolog. A tippmestereknek a statjai mindenki számára elérhetőek, innentől kezdve pedig mindenki maga dönt.
    Peace
    Köszönöm szépen! Igy van kicsit ingerült voltam. Nagyon sok tipp nem jött ezzel tisztaban vagyok egyből mindenki letámadott. Ezzel nem sajnáltatni akarom magam meg mentegetőzni. Ez egy ilyen szar hónap volt. A címmel kapcsolatban meg hogy miért ez lett ami, még a tagság előtt ezzel kezdtem el igy nem akartam megváltoztatni. Minden tippet amit felraktam elemezve,átgondoltan tettem. Tény, hogy elég sok tippet raktam fel, de ezek nagyrésze sajnos elment. Most kicsit kevesebbet fogok felrakni, de azokat még jobban átgondoltan fogom elemezni.

Member hahota avatara
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen! Igy van kicsit ingerült voltam. Nagyon sok tipp nem jött ezzel tisztaban vagyok egyből mindenki letámadott. Ezzel nem sajnáltatni akarom magam meg mentegetőzni. Ez egy ilyen szar hónap volt. A címmel kapcsolatban meg hogy miért ez lett ami, még a tagság előtt ezzel kezdtem el igy nem akartam megváltoztatni. Minden tippet amit felraktam elemezve,átgondoltan tettem. Tény, hogy elég sok tippet raktam fel, de ezek nagyrésze sajnos elment. Most kicsit kevesebbet fogok felrakni, de azokat még jobban átgondoltan fogom elemezni.
    hajrá toljad neki ne törődj a varjakkal! majd jönnek a zöld tippek is

Senior Member
    Idézet hahota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hajrá toljad neki ne törődj a varjakkal! majd jönnek a zöld tippek is
    Köszönöm probálkozom!!!

Oldal: 54 / 54 ElsőElső ... 444525354

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •