Oldal: 53 / 54 ElsőElső ... 34351525354 UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (533) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Nyerő tenisz tippek

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Budapest
    Sapka, én azt mondom neked, hogy van fantázia abban a fogadási módszerben is amit te játszol, bizonyitsd be, hogy szép pluszt tudsz termelni, ez nem csak neked lenne jó, kezd el mostantól a tippjeid, abban a formában irni hogy pl.

X - Y over 1.65 odds jelenlegi bank.: 100e HUF aztán végig igy vezetve, hogy mennyi a bank, legyen pl. 100.000 HUF , és akkor szépen kivehető, hogy van-e értelme vagy sincs, vagy igy mint most csak akkor legyen 15 tippenként egy összesitő, hogy jelenleg hogy is állsz, esetleg egy hónap után, vagy bármi szerintem az a lényeg, hogy x tipp után hogy áll az ember az a legfontosabb,
    zoekkent likes this.

Member
    A "Protipp" elnevezésről mi a véleményed?
    Nem, nem vagyok csalódott fogadó, sőt soha nem is értettem a "miattad veszítettem..." típusú hozzászólásokat, hiszen végül mindenki saját kézzel adja fel a tippjeit, kockáztatva a saját pénzét. Senki sincs erőszakkal kényszerítve, hogy más ötletei alapján pénzt veszítsen, ezt bárki megoldhatja saját szakértelmére hagyatkozva...
    Viszont azt most nem igazán értem, hogy miért pont ez a srác lett ennyire kipécézve - tényleg ilyen irritáló a "nyerő tippek" kifejezés a nem nyerő tippekre?
    Bitmap az szerintem korrekt lenne, ha ugyanazt a számítást elvégeznéd a Protipp idei teljesítményére, amit Sapkánál, de elég ijesztően durva számokat kellene leírnod azt hiszem.

Ja, ezt eleve Bitmaptől kérdeztem volna, csak nem idézettel válaszoltam, mindegy már, így is érthető.
    Utoljára módosítva: zoekkent által: 2017.07.15 20:45
    Proxyi likes this.

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a mantrád, hogy "Nem vagyok mínuszban"? Mondhatsz, amit akarsz, a tények makacs dolgok. Maradj, ha akarsz és az tesz boldoggá, hogy mások leszedik rólad a keresztvizet. Én tudom, hogy ellened kell játszani és akkor lehet nyerni, nekem ez elég. Azt viszont nem értem, hogy az oldal szerkesztői miért adtak neked ekkora teret???
    Talán mert jók voltak a tippek amiket irtam a felkérés elött!

Senior Member
    Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, nem vagyok csalódott fogadó, sőt soha nem is értettem a "miattad veszítettem..." típusú hozzászólásokat, hiszen végül mindenki saját kézzel adja fel a tippjeit, kockáztatva a saját pénzét. Senki sincsen erőszakkal kényszerítve, hogy más ötletei apján pénzt veszítsen, ezt bárki megoldhatja saját szakértelmére hagyatkozva...
    Teljesen igazad van! Én probálom a legjobbat nyujtani elemezve felrakni a tippeket, gondolatomat megosztva, de utána már nem tudom befolyásolni a meccset. Mindenkinek a saját felelősége, hogy megrakja vagy nem.

Junior Member Kompany avatara
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igazad van! Én probálom a legjobbat nyujtani elemezve felrakni a tippeket, gondolatomat megosztva, de utána már nem tudom befolyásolni a meccset. Mindenkinek a saját felelősége, hogy megrakja vagy nem.
    A protippben előre feladott, illetve az ide bevésett tippjeid masszív bukók. Ez nem vita tárgya, ez így van. Ahelyett, hogy elismernéd, és mondjuk arról papolnál, hogy bocsi szar voltam idáig, de a következőkben megpróbálok javítani mivel véded magad? Sokat élőzöl és annak köszönhetően pluszos vagy, továbbá mielőtt itt megjelentél, akkor is pluszos voltál. Lehet, hogy így van, de szerinted ezeket ki hiszi el, ha az eddig publikált munkád alapján? Elárulom, senki, vagyis hiteltelen vagy.

A protipp egy kiváltság, elvileg oda nem kerülhet be akárki, több százan vagy ezren követnek, elbukják az emberek a pénzüket miattad, erre azzal véded magad, hogy mindenki saját felelőssége, hogy megrakja-e vagy sem. Ezt ugye nem gondolod komolyan? Hát, hogy mondhat ilyet egy "tippmester". Innentől pedig már komolyan venni sem lehet téged.

Member
    Nem, nem vagyok csalódott fogadó, sőt soha nem is értettem a "miattad veszítettem..." típusú hozzászólásokat, hiszen végül mindenki saját kézzel adja fel a tippjeit, kockáztatva a saját pénzét. Senki sincs erőszakkal kényszerítve, hogy más ötletei alapján pénzt veszítsen, ezt bárki megoldhatja saját szakértelmére hagyatkozva...
    Viszont azt most nem igazán értem, hogy miért pont ez a srác lett ennyire kipécézve - tényleg ilyen irritáló a "nyerő tippek" kifejezés a nem nyerő tippekre?
    Bitmap az szerintem korrekt lenne, ha ugyanazt a számítást elvégeznéd a Protipp idei teljesítményére, amit Sapkánál, de elég ijesztően durva számokat kellene leírnod azt hiszem.

Ja, ezt eleve Bitmaptől kérdeztem volna, csak nem idézettel válaszoltam, mindegy már, így is érthető.
    Nekem ugyanez a véleményem és én sem tudom felfogni, miért kellett ennyire kipécézni a srácot ( költői kérdés, valószínűleg irigység van a háttérben a protipp tagsága miatt)? Mindenkinek a saját ügye és józan eszére van bízva, h mit rak meg.
    Aki pénzt áldoz arra, hogy másoktól tippet vásárol, az vállalja azt is, hogy simán bukhat vele. Ugyanis NINCS, ismétlem NINCS oylan sportfogadásban, hogy tuti tipp (esetleg ha a bundamaffia tagja vagy). Csakis esélyek vannak, ha te úgy érzed, hogy ez az esély matematikailag helyes, vagy un megérzés és perspektíva alapján, megjátszod. Vagy ha megbízol az adott emberben, akitől veszed a tippet. Ha nem, akkor nem veszed meg tőle, tényleg ennyire egyszerű.

Pontosan ezek miatt nem létezik az, hogy valaki miatt buksz. Senki nem kényszerít arra, hogy tippet vásárolj, vagy akár csak sportfogadj. Egyedül csak magad miatt veszítesz, vagy nyersz, mert te döntesz.

Hozzáteszem, az itteni hsz-ei alapján közel nem tűnik "profi" sportfogadónak a srác.
    Utoljára módosítva: Proxyi által: 2017.07.16 10:16
    zoekkent likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Budapest

A protipp elnevezéséről nekem pl. semmi véleményem nincs, egy fantázia név, nem nagyon tudok róla mit mondani, én nem veszitek senki miatt sem, mert nem is játszom senki tippjét, sőt nem is nagyon szoktam olvasgatni mert volt már többször olyan, hogy elvitt rossz irányban, és inkább nem is nagyon nézem, ide is csak a téma neve miatt néztem be, mert az eléggé szembe tűnő, utána pedig a sok komment miatt és láttam, hogy nagyon sok tipp van de egy számitás nincs, hogy még is hogy áll, ezért gondoltam alapul veszek kb. 10 tippet és kiszámolom, hogy még is jelenleg nyerő-e vagy sem, ennyi, én aztán nem pécéztem ki senkit sem mert mondjuk engem nem tud tévútra vinni ( illetve a protipp tagsága sem izgat, vannak még ott rajta kivül többen is... nekem attól se több se kevesebb ) ,viszont sok embernek ahogy emlitettem is lehet hogy elég hogy meglátja a téma cimét és már is vakon bizzik benne és már is nagyon nagy minuszban van, természetesen ehhez nincs köze Sapkának neki meg kell köszönni, hogy veszi a fáradtságot és add tippeket, nekem a bajom azzal van, hogy csak tippek vannak az pedig nincs mögötte hogy ez jelenleg, hogy is áll, csak a téma cime és tippek, aztán a valóság meg már rég nem az....mondhatni igy egy kicsit félrevezető?! Azzal a számitással én csak próbáltam felhivni a figyelmet arra, hogy jelenleg reálisan még is kb. hogy áll, ami nem baj, hogy jelenleg azokat a számokat mutatja, csak ha ilyet lát az ember, jobban belegondol mennyire vegye komolyan... ( mert a téma neve alapján s a tippadó kommentei alapján majd csak 10-es erőséggel tenném, igy hogy látom reálisan az eredményeket max 3-assal )
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.07.16 10:48

Senior Member
    Idézet Kompany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A protippben előre feladott, illetve az ide bevésett tippjeid masszív bukók. Ez nem vita tárgya, ez így van. Ahelyett, hogy elismernéd, és mondjuk arról papolnál, hogy bocsi szar voltam idáig, de a következőkben megpróbálok javítani mivel véded magad? Sokat élőzöl és annak köszönhetően pluszos vagy, továbbá mielőtt itt megjelentél, akkor is pluszos voltál. Lehet, hogy így van, de szerinted ezeket ki hiszi el, ha az eddig publikált munkád alapján? Elárulom, senki, vagyis hiteltelen vagy.

A protipp egy kiváltság, elvileg oda nem kerülhet be akárki, több százan vagy ezren követnek, elbukják az emberek a pénzüket miattad, erre azzal véded magad, hogy mindenki saját felelőssége, hogy megrakja-e vagy sem. Ezt ugye nem gondolod komolyan? Hát, hogy mondhat ilyet egy "tippmester". Innentől pedig már komolyan venni sem lehet téged.
    Eddig te se nagyon irtál ide meg sehova a tenisz blogokra. Gondolom csak a savazásban vagy nagy. Láttad mennyien fikáznak aztán jöttél és még nyomod egy kicsit. Nyugodtan legyen ez a legnagyobb dolog az életedben.

Member
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hozzáteszem, az itteni hsz-ei alapján közel nem tűnik "profi" sportfogadónak a srác.
    Én is így gondolom, és ha a stílust (ahogy mondjuk a /jogos/ kritikát kezeli), vagy a tippeket alátámasztó elemzéseket teszi szóvá valaki, akkor arra biztos nem reagáltam volna, de csak simán eredménytelenségre így rápörögni, háát...
    Proxyi likes this.

Member
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A protipp elnevezéséről nekem pl. semmi véleményem nincs, egy fantázia név, nem nagyon tudok róla mit mondani, én nem veszitek senki miatt sem, mert nem is játszom senki tippjét, sőt nem is nagyon szoktam olvasgatni mert volt már többször olyan, hogy elvitt rossz irányban, és inkább nem is nagyon nézem, ide is csak a téma neve miatt néztem be, mert az eléggé szembe tűnő, utána pedig a sok komment miatt és láttam, hogy nagyon sok tipp van de egy számitás nincs, hogy még is hogy áll, ezért gondoltam alapul veszek kb. 10 tippet és kiszámolom, hogy még is jelenleg nyerő-e vagy sem, ennyi, én aztán nem pécéztem ki senkit sem mert mondjuk engem nem tud tévútra vinni ( illetve a protipp tagsága sem izgat, vannak még ott rajta kivül többen is... nekem attól se több se kevesebb ) ,viszont sok embernek ahogy emlitettem is lehet hogy elég hogy meglátja a téma cimét és már is vakon bizzik benne és már is nagyon nagy minuszban van, természetesen ehhez nincs köze Sapkának neki meg kell köszönni, hogy veszi a fáradtságot és add tippeket, nekem a bajom azzal van, hogy csak tippek vannak az pedig nincs mögötte hogy ez jelenleg, hogy is áll, csak a téma cime és tippek, aztán a valóság meg már rég nem az....mondhatni igy egy kicsit félrevezető?! Azzal a számitással én csak próbáltam felhivni a figyelmet arra, hogy jelenleg reálisan még is kb. hogy áll, ami nem baj, hogy jelenleg azokat a számokat mutatja, csak ha ilyet lát az ember, jobban belegondol mennyire vegye komolyan... ( mert a téma neve alapján s a tippadó kommentei alapján majd csak 10-es erőséggel tenném, igy hogy látom reálisan az eredményeket max 3-assal )
    Kicsit túl lett fújva ez a téma, sapka1 talán kicsit ingerülten reagált az őt ért kritikákra, de ez is érthető hiszen új fiú bizonyitási vággyal és az eredmények sem jöttek igazán. Ez pedig beinditott egy láncreakciót...
    Viszont a sportfogadásban alapul véve 10 tippet (akár 100-at is) nem túl mérvadó dolog. A tippmestereknek a statjai mindenki számára elérhetőek, innentől kezdve pedig mindenki maga dönt.
    Peace
    golszerzo likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •