Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen

Téma: kkk888 tippjei

Member
    Idézet nikolett.roszik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!PSG játszik szerintem nyernek,Celtic április 22-én játszanak hazai a pálya.Néztem egy elég furcsa még nem tettem rájuk román liga Juventus Bukarest a tabella élén vannak,teszek rájuk hátha bejön.sok sikert mindenkinek!
    Nyissatok ide is egy topicot! Végre megindult valami!

Junior Member
    Sziasztok!Juventus Bukarest tabella élén van,és a régebbi mérkőzések során is csak egyszer kaptak ki.Hazai pályán játszank,a5.helyen levő csapattal.Román Liga2 ha rákattintatok a címerükre olyan az olasz Juventusé,ott beadja hányszor nyertek.

Junior Member
    sziasztok!itt vannak a mai tippek Ufa-CSKA Moszkva kétesélyes,döntetlen vagy vendég, kezdési időpont ma 16 óra.Holnapi tipp Beitar Jerusalem-Maccabi Tel Aviv szintén kétesélyes kezdés holnap este 20 óra.2017.04.23 13 óra Skótok Celtic-Rangers hazai vagy döntetlen.Villám fogadás mai Djokovic nyer tenisz.

Junior Member
    kicsit nézegettem a mai kínálatot szintén skótok,St.Patrick-Cork City úgy gondolom a vendég nyer a tabella élén vannak,de ez ugye nem garancia,de a múltkor is bejött kéesélyesre tettem döntetlen vagy vendég és bejött.Cork City nyert.

Junior Member
    kicsit nézegettem a mai kínálatot szintén skótok,St.Patrick-Cork City úgy gondolom a vendég nyer a tabella élén vannak,de ez ugye nem garancia,de a múltkor is bejött kéesélyesre tettem döntetlen vagy vendég és bejött.Cork City nyert.
    Ezzel csak az a baj, hogy Írországban játsszák... ez így nagyon gyenge

Member
    sziasztok!itt vannak a mai tippek Ufa-CSKA Moszkva kétesélyes,döntetlen vagy vendég, kezdési időpont ma 16 óra.Holnapi tipp Beitar Jerusalem-Maccabi Tel Aviv szintén kétesélyes kezdés holnap este 20 óra.2017.04.23 13 óra Skótok Celtic-Rangers hazai vagy döntetlen.Villám fogadás mai Djokovic nyer tenisz.
    Oddsokat tudsz írni?

Junior Member
    sajnos nem vagyok profi,de néha bejönnnek a tippek.első esemény 1,12 ods.április 23 Celtic nyer,szoktam tenni hokira,tenisz,kosárlabdára.

Junior Member
    Real MadridU19-BenficaU19 élőben tenni mindkét csapt szerez gólt,már elkezdődött a mérkőzés.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •