Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Csont nélkül

Junior Member
    Zozinho19 van statod a kosár tippjeidröl?

Senior Member
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó kis napló, hiánypótló.
    Köszönöm!

"mikrobi"

Nem terveztem statisztika készítését. Amelyik mérkőzés kapcsán tippet ajánlok, azt vastagon szedve kiemelem. Az eredmény ismeretében pedig a sikeres és a sikertelen tippet színnel jelölöm. Ennek az az oka, hogy nem lehet egyesével fogadni ezeket a meccseket. Pro-n minimum 2-es kötés, papíroson minimum 3-as kötésben lehet fogadást kötni. Így például a mai ZTE-Körmend meccsre hiába ajánlok én jó tippet, ha a mellé választott esemény elmegy, akkor mit sem ér!

Junior Member
    Igaz és köszi .Stat még lehetne csak nekünk.lol

Senior Member
    A mai nap 4 mérkőzés kerül megrendezésre az NB I-ben, de az alsóházi két találkozóval nem foglalkozom, mivel ezekre a mérkőzésekre nincs fogadási ajánlat a Tippmixpro műsorában.

A középházban a Kaposvári KK azt a Soproni KC-t fogadja, amelyik a szegedi vereségével biztosan távolmarad a rájátszástól. A hazaiak a csoportban 2. helyen állnak, de nem érezhetik páholyban magukat hiszen a KTE és a Szedeák csupán egy sikerrel van lemaradva tőlük. Így a nagyobb tét a hazaiakon van, de én nem hiszem, hogy egy szétesőben lévő gárda -idegenben 3/13-as mutató- képes lesz megállítani a stabil hazai mérleggel bíró (11/4) KKK-t. Erre a kimenetelre 1,3 és 1,37-es szorzóval fogadhatunk!
    Végeredmény: 84-80

A másik találkozó ennél sokkal bonyolultabb, az egymás mellett álló, egyaránt a rájátszásért küzdő KTE látja vendégül a Szedeák csapatát. A közelmúlt alapján a hazaiak a favoritok ezen a találkozón, hiszen Forray mester csapata az utolsó 5 mérkőzéséből csupán Pécsett kapott ki, ott is csak 1 ponttal és a 4 győztes meccs egyike a szegedi volt-nem kis meglepetésre. A hazai/vendég mutató is a hírös város csapata mellett szól, KTE- 10/5, Szedeák 4/11 és az egymás ellen játszott alapszakasz meccsekből is a KTE jött ki jobban. Azonban én ezen a találkozón a Szeged győzelmére fogadok. A tipp mellett szóló érveim gerincét a sorozatok megszakadásának elve képezi. A KTE nem szerepelt túl jól az alapszakaszban, most azonban nagy szériát futnak, zsinórban 4 győztes meccset játszottak. A Szeged még soha nem nyert a KTE otthonában. A két sorozatnak most egyszerre lehet vége! A KTE 3. meccsére készül 2-3 nap szünettel, míg a Szegednek ez csak a 2. lesz 3 nap pihenő után. A legütősebb érv a meglepetés mellett, hogy a Szeged úgy tudott részt venni a Magyar Kupában, hogy ehhez idegenben kellett legyőznie a Kaposvár csapatát. Tehát ebben a csapatban benne van az, hogy amikor nagyon kell, akkor képes jó eredményt elérni. Ennek köszönhetik a kupában szerzett bronzérmet! Erre a kimenetelre 2,5-es illetve 2,65-os szorzón lehet téteket feltenni!

Végeredmény: 76-78
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2017.04.22 20:07
    varin likes this.

Member
    Szia Zozinho19! Ujra inditottam a blogomat.Kérlek nézd meg és mondj véleményt rólla.Szeretném a többieket is megkérni,hogy mondják el a tippemmel kapcsolatban a gondolataikat?Üdv,Jani!

Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Zozinho19! Ujra inditottam a blogomat.Kérlek nézd meg és mondj véleményt rólla.Szeretném a többieket is megkérni,hogy mondják el a tippemmel kapcsolatban a gondolataikat?Üdv,Jani!
    Szia, bjani55!

Ránéztem. Mivel nem tudtam közvetlenül hozzászólni, így itt mondom el, hogy a Mainz tudja hova megy, ezért kétlem, hogy fejetlenül menne előre, de ettől még nincs kizárva, hogy a bajorok betalálnak 2-szer az első félidőben!

Üdv: Zozinho19

Junior Member
    Zozinho 19 nagy tipp volt gratula.Ezeket fogom rakni mini téten.Lol.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member
    A hét utolsó napján sem maradunk izgalom nélkül, a felsőházban játszanak ma két mérkőzést. Az eredmények alakulását figyelve egyáltalán nem túlzás kijelenteni, hogy itt minden mérkőzés rangadó.

Alba Fehérvár- Falco

A listavezető fogadja a legjobb formában lévő felsőházi alakulatot. A dobogó alsó fokán tanyázó szombathelyiek "szokásukhoz híven" gyenge idegenbeli eredményekkel hozták le a középszakasz első körét, de a legutóbbi vendégként lejátszott mérkőzésen bravúr győzelmet értek el Zalaegerszegen, majd az Arena Savariában, jellemzően az idei bajnokságra, nyertek a Szolnok ellen. A fehérváriakról nem tudok ilyen jókat írni, hiszen az alapszakaszban 5 vereséget elszenvedő Alba a középszakasz eddigi meccsein már hármat kellett elkönyveljen. A szombathelyi benne volt a pakliban, hiszen a KTE elleni utolsó alapszakasz mérkőzésen kiállították két meghatározó játékosukat, így a korábban súlyos sérülést szenvedő két másik játékossal együtt már 4 fővel szűkült Dzunics mester kerete, ami meg is látszott a meccs 2. félidejében. A ZTE elleni hazai és a Körmenden elszenvedett vereség elkerülhető lett volna egy kicsit nagyobb odafigyeléssel. Ezzel együtt is jó esélye van Kelleréknek az első helyre, ha a két hazai meccsüket hozzák! Ezek közül a mai az egyik és abszolút nincs könnyű helyzetben a házigazda, mert a már korábban említett két sérült mellett (Tóth P. és B.Burgess) újabb maródiak fognak hiányozni a keretből. Edwards legfeljebb a rájátszásra térhet vissza, míg Shepard a Körmend elleni meccsen szenvedett kisebb bokasérülést, a játéka erősen kérdéses. A vendégeknél hiányzó nem lesz, náluk a regeneráció okozhat problémát, hiszen ez lesz a 4. mérkőzés, amit 2 napos szünetekkel le kell játszaniuk. Összességében ez egy nagyon lutri találkozó, így az ide vonatkozó tippemet a 100-as körben lehet majd látni!
    Végeredmény: 93-80

A mai nap másik találkozójára kissé degradálóan rá lehetne sütni a sereghajtók csatája címet, de ez messze nem fedné a valóságot!

Szolnoki Olajbányász- Zalakerámia ZTE

Nagyon fontos ez a találkozó mindkét csapat számára (melyik nem az?), a határon álló csapatok meccse lesz ez és egy esetleges vendég siker a teljes rájátszásra pályahátrányba kényszeríthetné a bajnokot! A mérkőzés tétjén túl külön érdekesség, hogy a ZTE volt eddig az egyetlen csapat, amelyik vendégként nyerni tudott a Tiszaligetben idén. Ugyanakkor azért a vereségért idegenben vett revansot a bajnok, viszont az újabb látogatás, már a középszakaszban, kudarccal végződött Eilingsfeldék számára. Nagy kérdés, hogy a győzelmi kényszer melyik csapatra helyez nagyobb nyomást. A vendégeknél Norfleet, míg a hazaiaknál Barnies nem teljesen egészséges. Véleményem szerint a téthez jobban hozzászokott szolnoki gárda behúzza ezt a meccset, de az 1,3 körüli szorzók nem csábítanak a fogadásra, ennél sokkal kiélezettebb csatát várok.
    Végeredmény: 98-102
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2017.04.24 23:13
    Andersson04 likes this.

Member
    Szia Zozinho19! Köszi,hogy megnézted a tippemet de sajna nem jött mert ugye a második félidőben volt mozgalmasabb a játék.Ma ismét egy német mérkőzést tettem fel ha van időd nézd meg kérlek.Üdv,Jani!

Junior Member
    Juventus az élen van talán nyernek,bízom benne.Puskás Akadémia nem tudom kivel játzsik ők is élen vannak de a multkor tettem rájuk,és a9. precben döntetlen lett.Real-Barca mindkét csapat szerez gólt.Skót Celtic nyer igaz irtam egyszer és valaki válaszolta Skócia elég gyenge ahhoz képest bejött a tippem,igaz akkor Cork City nyert,ha nem tett rájuk legyen az ő baja.Én csak a tippjeimet írom nem kell megjátszani de akkor ne írjon kritikát.köszönöm

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •