Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (65) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Megszólal a hétlövetű?

Member Baseballfan avatara

Megszólal a hétlövetű?

Az elmúlt pár napban mióta blogolni kezdtem a 63-on többször azt írta ki a rendszer hogy a mentes sikertelen frissítés után próbálkozzon ujra így sokszor lemaradtam a posztolással viszont ki akarom élni a grafománsápgom és folytatom itt.

Összefoglaló az elmúlt 2 napról

A boxing day sajnos kb nullára jött ki. A legjobban az fáj hogy egy csomó jó tippet nem raktam meg a délutáni teázós bukók után. És azoknak ráadásul jó volt az oddsa is. Szóval a boxing day hozott egy nagy büdös semmit.
    IMG_0561.jpg

Ma ahogy beírtam hajnalban a fórumra is a Portland veretésével kezdtem a napot csak sajnos egy ponttal túl húztam csak néggyel nyertek így az 5ös hendi kuka. Délután ahogy az az eredeti terv volt innen szemezgettem és Cesc darts tippjét tettem meg, nem mondom amikor 2-0ról 2-3 lett nem voltam felhőtlenül boldog de végül helyre állta világ rendje és 4-3 Gurney behúzta a meccset.

Este volt egy csomó tipp amit valamiért mind skippeltem és néztem ahogy sebes vonatként száguldoznak befele. A Hilton szilveszter kezd egy kicsit távolabb kerülni de azért úgy gondoltam egy üveg jó bor bele kell hogy férjen. Ugyhogy a bankból egy 20ast kivettem erre a gyönyörűségre
    http://www.bortarsasag.hu/hu/bor/mag..._loliense_2012

Mivel a bankon felüli egyenleg rohamosan csökken, ezert tétet váltottam lefele. Jelenleg 46 egység all rendelkezésre ugyhogy a tét egység az 5 és 10$ közötti egységben fog mozogni, a cél minél előbb visszamenni a 20asra de a fölösleges dollár égetésnek semmi értelme .

28-a ezzel a tippel indul:

A kék kabatosok idén két csapattól kaptak ki az egyik a bocsok tőlük kétszer is most pihenten csúcs formában mennek a meccsbe a bocsok nyilatkozata is az altatás kategória (azért amikor megvertük őket teljesen más passzban voltak)pláne otthon játszanak valszeg telt ház előtt szóval ezt be kell próbálni ilyen oddson. A másik egy érdekes tipp twitteren találtam, ugyanakkor a sakálok elmúlt 12 meccséből 11szer lejött ez az under, míg a Dallasnál 10ből 8szor, (amikor nem akkor mindig ők térdeltek a cső rossz oldalán) egymás ellen 11ből 9szer.

a kettőnek együtt nagyon szép az erdedő oddsa 2,65
    IMG_0563.jpg

Jelenlegi bankroll
    130 a bankban egy üveg Loliense a hűtőben
    1-es szálon 7,5 függőben 8,5 felhasználásra vár.
    2-3-4es szalon 10-10 egység

Ps.: Jazztől sokan pont esőt várnak hajnalban...
    Utoljára módosítva: Baseballfan által: 2016.12.27 23:35

A kék kabatosok is nyertek és a Dallas meccs is megállt 5 gólnál szóval pipa. Ma hajnalra nincs semmi ami tuti úgyhogy ma kimarad a hajnali menet.

Amit kinéztem single tippnek az az olasz 3-ad osztályból a Fondi - Vibonese meccs a Fondi hazai pályán nem rossz, az előtte álló csapatokkal tud ki-ki meccseket jatszani a ligában a második legtöbb golt szerezték hazai pályán a 2016-os naptári évben mindig lőttek golt! A rájátszáshoz kellenek az ilyen meccsek pontjai, ha behúzzák akár a 7dik helyig is kilohetnek.
    A Vibonese ezzel szemben az elmúlt hat meccsén gól képtelen természetesen tök utolsók. Kb semmi nem szól mellettük.

nekem ez a Nap Tippje kategória

1-0 ahogy kell. Az Aston Villa meccsen mindenki akit Twitteren követek szöglet esőt vár, érdemes nézni az élő kínálatot 8-9 szögletre ha lesz jó odds tolni fogom én is.
    Cesc18 likes this.

Aston Villa - Leeds United szöglet arány 4-7. Addig óvatoskodtam hogy lemaradtam róla pedig még voltak olyan opciók is hogy 6 fölött 1,5es oddson. A 10 felett a csúcs körül 4,5es odds volt...

Mivel elbénáztam itt a szögletet ezért tettem a Porto meccsre egy over 21-et ami megállt 20nál. Viszont ami bejött az a Benfica meccsen hogy lesz az első félidőben gól barátságos 1,9-es oddson. Ez fedezte a szögletes baromságot és a napp tippjének győzelmével pluszos a nap

Holnapra (ami igazából már ma ugye) lesz némi foci úgyhogy van bár dolog amit kinéztem

A nap tippje Rochdale - Shrewsbury Hazai 1,67ért
    Indoklás: Rochdale félelmetes hazai pályán még az első fordulókba botladoztak otthon de 12 meccse csak nyernek sokszor akár hendivel is, hazai gól arányuk félelmetes 26-8 (úgyhogy 4 gólt kaptak ez alatt a 12 meccs alatt) Nagyon sűrű a mezőny eleje kellenek a pontok, A Shrewsbury alapvetően pocsék idegenben 2-3-7 kieső helyen is vannak jelenleg, az egy pontot a hajukra kenhetik így remélem nyílt sisakos meccs lesz ahol kijöhet a tudásbeli különbség

A nap tutista kombója (2-3 alacsony oddsú meccs ami nagyon jó eséllyel bejön és összességében valahol 1,6-2 körüli oddsot ad)
    Arrezzo - Carrarese DNB H; Verona - Cesena DNB H; Benevento - Pisa DNB H eredő odds 2.09. Mindhárom meccsen torony magas favorit a hazai csapat, valszeg ki nem fognak kapni, ha beesik esetleg egy döntetlen akkor a DNB (draw no bet) megmenti a másik két meccsre a tippet. (A 3as kötés 1Xben 1.61 lenne, ha a két legalacsonyabb oddsú esik le DNBben az is 1.6, ha meg valamelyik meccs elmegy akkor úgyis szívok)

A nap tippjével fut ezentúl az egyes szál, a tutista kombóval a 2es szál, a 3-as 4-es meg ahogy elkap az ihlet, pl Cesc18 nagyon szépen hozta a darts tippeket ma szerintem megteszem a holnapi kombóját ha lesz

Hajnalra egy Cleveland Cavaliers és Washington Capitals kombót javasolnék mindkettő két esélyesben hazai (hosszabbítás included), a Capitals már inplay... most éppen 1,9 a kombi ára

Eddig nagyon jól néz ki
    https://s30.postimg.org/mift1iu2p/IMG_2897.png

Sajnos a Washington elrontotta a tökéletes 3ast de ez se lesz rossz ha bejön ;-)

Nagyon szépen jött a tuti és a kombi is

Holnapra a Nap tutija
    Nem találtam egy olyan mecccsen ami hozná az oddsot úgyhoyg ez is kombi lesz.
    Derby - Wigan Hazai, A Derbynek nagyon fut a szekér 5 meccsből 5 győzelem és 9 meccsből 8 - 1 - 0 a formájuk úghgy mindössze két meccsen kaptak gólt. A Wigan 5 meccse pocsék formában tolja még a tök utolsótól is ki tudtak kapni ebben a szériában...
    Liverpool - Manchester City Mindjét csapat lő gólt. Ez a tipp az elmúlt 11 meccsből 10szer ült és a jelenlegi formájukban is simán benne van a gól mindkét csapatban elől és hátul is...

A Nap kombója:
    Notts County - Carlisle X2 No Bajner no party A Notts County ótvar formában van a Carlisle ehhez képest nagyon rendben van valszeg simán behúzzák ezt a meccset is
    STL Blues - NAS Predators 1X a tegnapi szét lövéses verség óvatosságra int. A Predators épp behúzta a két idegenbeli meccsét de egyébként elég gyengék idegenben és zsinórban 3 vereséggel érkeznek St Louiseba, míg a Blues a legjobb hazai csapat az egész ligában. Szóval hajrá Blues

Ez a dec vége és a 31 fogadási szempontból, pont olyan volt, mint az egész év, nyeregettem, de amikor felvillant valami komolyabb nyereménynek a lehetősége, mindig jött a pofon.

Új év új remények:
    először is visszatérek az eredeti elképzeléshez onnan veszem a tippeket, amik tudom, hogy jól működnek, ha valamit tesztelni akarok azt max papíron, és ha van saját elképzelésem azt is csak papíron tolom vagy valami online tipp versenyben, és ha bizonyt, akkor adok teret neki a saját bankrollom kárára. Ki volt találva és működött is, hülyeség volt letérni a járt útról.
    Másodszor végigtolom a hétlövést, a négy szálra megvan honnan veszem a tippeket, van ami pont bukott szóval, ott akár hétfővel kezdhetem a mókát. Van ami épp 10 tippje szárnyal, ott inkább megyek alaptéttel, addig amíg nem bukik, és az első bukás után kezdődik a hétlövés.
    Harmadszor: Bankroll menedzsment; pont azért nem toltam végig a hétlövést korábban - független attól hogy buktam volna vele - hogy a bankroll 25%a ment volna levesbe. A jelenlegi tőkéhez ha hozzáadok a bankolt összegből akkor lesz egy 100-as alap bank 10 egységgel indítva simán belefér pár bukó - az tuti lesz is - anélkül hogy nagyon izzadós lenne.

Ha tudom hogy "How the success will look like" akkor el tudom dönteni sikeres volt-e az év, így a cél 1000 egységet összehozni fél év alatt. Ez szinte biztos nem a 10 egységes alaptét mellett fog megvalósulni csak ha sikeresek az első hónapok és színtet tudok lépni felfelé - lefelé már egész jól megy -.

Szoval 1.000 egység tiszta profit június 31-ig. Küldetés indul holnap, tarts velem!

Amilyen borzasztó volt az utolsó nap fogadási szempontból 2017 nehezebben indulhatna jobban max ha a 10esek helyén 100asok lennének. Remelem 2017 végig ilyen szép lesz. Ja és MvG egy állat... :-)
    IMG_0565.jpg

Ejj de közel volt ha nincs a két büntető a 'Pool meccsén nagyon fullos nap lett volna (+58 egység) de nincs ha és panaszra sincs ok mert a tipp források nagyon szépen muzsikáltak. (A Newcastle az szöglet fogadás volt.) Összesen plusz +21 egység a mai eredmény

IMG_0570.jpg
    Molni82 likes this.

Senior Member juvefan avatara
    Szép eredmények!

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •